Menu

Museum Helmond

Reis- en activiteitencommissie

De reis- en activiteitencommissie organiseert allerlei reizen en activiteiten voor de Vrienden. Alle activiteiten worden gezamenlijk besproken en voor zover nodig met ondersteuning van meerdere commissieleden georganiseerd en uitgevoerd.

Leden
Voornaamste taken van de commissieleden
Ton Bierhoff, t.bierhoff@museumvriendenhelmond.nl
Voorzitter van de commissie en lid van het bestuur; organiseert/leidt meerdaagse reizen.
Wini van Dijk, w.van.dijk@museumvriendenhelmond.nl
Contactpersoon Theater Speelhuis, Lambertus Concerten; geeft ondersteuning bij diverse activiteiten.
Madelon Hettema-de Fraiture, m.hettema@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert/leidt dagreizen; geeft ondersteuning bij diverse activiteiten.
Frans Jacobs, f.jacobs@museumvriendenhelmond.nl
Onderhouden ledenbestand; maken van nieuwsbrieven en website;  opmaak uitgaande stukken.
Ad Snels, a.snels@museumhelmondvrienden.nl
Organiseert de filmmiddagen.
Mieke van Stratum, m.van.stratum@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert de filmmiddagen; organiseert en leidt dagreizen.
Geek Vink, g.vink@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert en leidt meerdaagse reizen.