Menu

Museum Helmond

Reis- en activiteitencommissie

De reis- en activiteitencommissie organiseert allerlei reizen en activiteiten voor de Vrienden. Alle activiteiten worden gezamenlijk besproken en voor zover nodig met ondersteuning van meerdere commissieleden georganiseerd en uitgevoerd.

Leden
Voornaamste taken van de commissieleden
Ton Bierhoff, t.bierhoff@museumvriendenhelmond.nl
Voorzitter van de commissie en lid van het bestuur; contactpersoon Theater Speelhuis, Lambertusconcerten, Annatheater; organiseert/leidt meerdaagse reizen.
Wini van Dijk, w.van.dijk@museumvriendenhelmond.nl
Treedt zo nodig op als (mede)reisleider en geeft ondersteuning bij diverse activiteiten.
Madelon Hettema-de Fraiture, m.hettema@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert/leidt dagreizen.
Frans Jacobs, f.jacobs@museumvriendenhelmond.nl
Onderhouden ledenbestand; maken van nieuwsbrieven en website;  opmaak uitgaande stukken.
John Mirkes, j.mirkes@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert/leidt dagreizen.
Ad Snels, a.snels@museumhelmondvrienden.nl
Organiseert de filmmiddagen.
Geek Vink, g.vink@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert en leidt meerdaagse reizen. Mede zorgen voor onderhoud ledenbestand.