Wie is wie?


Heb je een vraag? Stel 'm aan de juiste persoon:

Marianne Splint Marianne Splint
m.splint@helmond.nl
directeur
Frank Hoenjet Frank Hoenjet
f.hoenjet@helmond.nl
conservator hedendaagse kunst
Annemieke Hogervorst Annemieke Hogervorst
a.hogervorst@helmond.nl
conservator Mens & Werk en Stadshistorie
Annette Wilde Annette Wilde
a.wilde@helmond.nl
educatie
Jessica Hagenaars Jessica Hagenaars
j.hagenaars@helmond.nl
cultuurmarketeer (marketing & communicatie)
Rosie Lelivelt Rosie Lelivelt
r.lelivelt@helmond.nl
activiteiten
Loes Manders Loes Manders
l.manders@helmond.nl
reserveringen en groepsbezoek
Karin Loch Karin Loch
k.loch@helmond.nl
meetings & events / kasteelverhuur

Plak deze code in uw blog of site:
word vriend